מנקים בכסייפה

במסגרת הליך הפיכתה לישוב בר-קיימא: מבצע ניקיון מקיף ברחובות כסייפה.

במסגרת הליך הפיכתה לישוב בר-קיימא: מבצע ניקיון מקיף ברחובות כסייפה.

שיתוף פעולה בין עמותת נגב בר-קיימא, מפעל ´רותם-אמפרט´ ועיריית כסייפה – יצא לדרך, המטרה: פעילות ארוכת טווח ומקיפה בנושא איכות הסביבה בעיירה. אחד הצעדים הראשונים.

ראש מועצת כסייפה, מר סאלם אבו-רביע, אמר כי הוא מאמין כי הפרויקט יוביל את תושבי כסייפה, מבוגרים וילדים, לפעילות ברוכה וחשובה בתחום איכות הסביבה, שתשפיע על איכות החיים של כל התושבים. "רק בכוחות משותפים, של כל הגורמים בקהילה, נוכל לדאוג לכסייפה נקייה ויפה", אמר מר אבו-רביע.

מנהלת עמותת נגב בר-קיימא, גב´ בלהה גבעון, אמרה כי ההתגייסות והאכפתיות של תושבי כסייפה, ובמיוחד במועצה ובמתנ"ס, בכל הקשור לאיכות הסביבה – מחממות את הלב ומעוררות מוטיבציה להוסיף ולפעול עוד ועוד בתחום. גב´ גבעון הודתה למפעל ´רותם-אמפרט´ אשר נותן חסות לפרויקט, מתוך אחריות סביבתית אמיתית. גב´ גבעון סיפרה כי פעילות דומה, בחסות המפעלים התעשיתיים הגדולים באזור, נעשית גם בישובים תל-שבע וחורה, ובעתיד ניתן יהיה לראות את תוצאות הפעילות הזאת בנגב כולו.

גולשים שהתעניינו במנקים בכסייפה התעניינו גם ב:

מספרים, עובדות ושאלות.
למידע נוסף
מטרת הפרויקט: מניעת זיהום אקוויפר ההר (מי השתייה של איזור ב"ש) ע"י שפכי חברון הזורמים בערוץ הנחל.
למידע נוסף
עמותת נגב בר קיימא והחברה להגנת הטבע הוכרו כנציגי אירגון ארצי בוועדות איכות הסביבה ברשויות במחוז דרום.

למידע נוסף
עדכונים אחרונים
עמותת נגב בר קיימא
"נגב בר-קיימא" היא עמותה רשומה, שהוקמה בשנת 1998 מתוך הצורך בגיבוש עקרונות לתכנון ולפיתוח בר-קיימא בנגב ויישומם, דרך השפעה על מקבלי ההחלטות והציבור כולו.
גרסה להדפסה